Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Poznań
    (61-772)

Praca na stanowisku Doradca Klienta Biznesowego

Poznań

, HR Executive

Doradca Klienta Biznesowego
Poznań

Opis stanowiska

Kluczowy zakres odpowiedzialności:
Aktywne pozyskiwanie nowych klientów dla usług związanych z rozwiązaniami systemowej obsługi wierzytelności przedsiębiorstw – B2B
Analiza rynku potencjalnych klientów i konkurencji
Współuczestniczenie w tworzeniu planów sprzedażowych i ich realizacja
Przygotowywanie ofert dla klientów i negocjowanie warunków współpracy
Współpraca z pracownikami obsługi klienta, raportowanie do Dyrektor Sprzedaży
Budowanie wizerunku firmy w otoczeniu rynkowym

Wymagania

Wykształcenie wyższe
Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
Rozwinięte umiejętności w zakresie komunikacji interpersonalnej
Wysoki poziom zaangażowania, zorientowanie na wynik
Dobra organizacja własnej pracy
Umiejętność wykorzystywania technik sprzedażowych i umiejętności negocjacyjnych w praktyce
Praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office
Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Zatrudnienie w rozwijającej się organizacji w oparciu o umowę o pracę
Konkurencyjne wynagrodzenie (podstawa + system premiowy)
Perspektywę awansu zawodowego na stanowisko lidera zespołu
Rozwój zawodowy poprzez uczestnictwo w szkoleniach
Niezbędne narzędzia pracy (w tym auto służbowe)