Branża

  • Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Turystyki

Gdańsk

, Q&Q Sp. z o.o.

Specjalista ds. Turystyki
Gdańsk

Opis stanowiska

Bezpośrednia i telefoniczna obsługa Klientów w zakresie doradzania, przygotowania i sprzedaży zagranicznych ofert turystycznych oraz dbanie o aktualnych Klientów i pozyskiwanie nowych.

Wymagania

doświadczenie w branży turystycznej (praca w biurze podróży),
bardzo dobra znajomość systemów rezerwacyjnych,
pozytywne nastawienie do Klienta,
wysoka komunikatywność oraz kultura osobista,
praktyczne umiejętności wykorzystania zasobów Internetu,
zaangażowanie,
samodzielność, odpowiedzialność i dyspozycyjność,
bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
umiejętność organizacji czasu pracy.

Oferujemy

pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
stałe wynagrodzenie + prowizja od sprzedaży,
szkolenia wewnętrzne,
miłą atmosferę pracy w przyjaznym zespole,
możliwość rozwoju zawodowego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny przez portal z dopiskiem Specjalista ds. Turystyki.

Opis dodatkowy

W aplikacji prosimy umieścić klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji w firmie Q&Q (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami. Nadesłanych aplikacji nie zwracamy.