Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Przedstawiciel handlowy

Warszawa

, Vena Lingerie

Przedstawiciel handlowy
Warszawa

Opis stanowiska

- nawiązywanie i utrzymywanie partnerskich relacji z Klientami
- negocjacje warunków handlowych
- sprzedaż
- windykacja należności
- realizacja wspólnie ustalonych celów dla regionu

Wymagania

- uczciwości
- genu handlowca
- wykształcenia co najmniej średniego
- wytrwałości w dążeniu do celu
- umiejętności łatwego nawiązywania długotrwałych kontaktów handlowych
- asertywności i umiejętności rozwiązywania problemów
- czynnego prawa jazdy kat B.
- prowadzenia własnej działalności gospodarczej lub gotowości do jej rozpoczęcia (mile widziane)
- doświadczenie w branży bieliźnianej mile widziane.

Oferujemy

Zapewniamy możliwość związania się z pracodawcą na długie lata, wszelkie niezbędne narzędzia pracy.

Prosimy o dopisanie klauzuli: wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.).