Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Poznań
    (61-772)

Praca na stanowisku Magazynier - operator wózka widłowego

Poznań

, Impel

Magazynier - operator wózka widłowego
Poznań

Opis stanowiska

•dostarczenie opakowań zwrotnych z placów,

•odbiór wyrobu gotowego i ustawienie wyrobu w magazynie,

•dostarczeniu surowców

•odbiór butelek nieprawidłowych

•dbałość o powierzony sprzęt (wózek, skaner, radiostacja)

•inne czynności pomocnicze: np. przed podaniem opakowań na linie należy dokładnie zdjąć z opakowań zwrotnych zabezpieczenia (folie, sznurki, bindówki)

Wymagania

•doświadczenia w obsłudze wróżka widłowego. (Do obsługi linii używane są wózki Linde 2-paletowe H30 oraz 4-paletowe H50)

•uprawnienia na wózki widłowe

•pozwolenia na wymianę butli gazowej

•aktualna książeczka sanepidowska (warunek konieczny).

Oferujemy

•umowę o pracę

•system 3- zmianowy, 4-brygadowy.