Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Poznań
    (61-772)

Praca na stanowisku Senior Java Developer

Poznań

, Sel-Work

Senior Java Developer
Poznań

Opis stanowiska

- Tworzenie aplikacji middleware na serwery JEE;
- Gromadzenie wymagań, modelowanie systemów;
- Wsparcie w rozwoju innych członków zespołu;
- Tworzenie dokumentacji technicznej i projektowej.

Wymagania

Wymagana znajomość:
- JEE 6;
- GIT;
- narzędzi do automatyzacji (Maven, bądź Gradle);
- oprogramowania do zarządzania projektami (JIRA);
- notacji: XML, UML;
- wzorców projektowych.

Mile widziana znajomość/umiejętności:
- tworzenie aplikacji na serwery JEE;
- SOAP, REST;
- IBM DB2;
- IBM Websphere;
- Google Juice;
- EJB;
- JUnit.

Oferujemy

- Karta Multisport;
- Prywatna opieka medyczna;
- Szkolenia – internal trainings, zdarzają się również wyjazdy na konferencje;
- Elastyczny czas pracy (początek: 6-8), 8:45 stand-up;
- Imprezy firmowe raz na dwa miesiące;
- Wspólne obiady raz w miesiącu;
- Fajne biuro w centrum Poznania.