Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Praca na stanowisku Pracownik biurowy

Łódź

, Agencja Pracy Select

Pracownik biurowy
Łódź

Opis stanowiska

- Pozyskiwanie oraz rozwijanie współpracy z przewoźnikami.
- Koordynowanie pracy kierowców.
- Wystawianie oraz nadzorowanie dokumentacji transportowej.
- Wystawianie faktur transportowych.
- Współpraca z klientami w zakresie realizacji zleceń.
- Tworzenie i podtrzymywanie dobrych relacji z klientami i podwykonawcami.

Wymagania

- Dobra znajomość obsługi komputera (pakietu MS Office).
- Znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym podstawową komunikację.
- Umiejętność współpracy w zespole i podejmowania szybkich i trafnych decyzji.
- Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy.
- Zdolność analitycznego myślenia.

Oferujemy

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, poprzedzone okresem próbnym.
- Pracę od poniedziałku do piątku (czasem możliwa również praca w soboty).
- Narzędzia niezbędne do pracy.
- Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia.