Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Praca na stanowisku STAZYSTA W DZIALE ROZWOJU PRODUKTU

Łódź

, Agencja Pracy Select

STAZYSTA W DZIALE ROZWOJU PRODUKTU
Łódź

Opis stanowiska

- Rozwój nowych mieszanek gumowych do taśm przenośnikowych.
- Praca nad poprawą istniejących mieszanek gumowych pod okiem doświadczonych liderów projektów.
- Opis i badanie przydatności do stosowania mieszanek gumowych.
- Zatwierdzanie surowców używanych do produkcji.
- Udział w projektach badawczo-rozwojowych związanych z taśmami przenośnikowymi.

Wymagania

- Status studenta 3 roku studiów inżynierskich lub statusu studiów magisterskich.
- Dobra znajomość pakietu office.
- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
- Wiedza z dziedziny technologii gumy, chemii lub inżynierii chemicznej.
- Mile widziane doświadczenie zawodowe w tej dziedzinie.

Oferujemy

- Pracę w młodym zespole.
- Możliwość rozwoju zawodowego, ze szczególnym naciskiem na badania i rozwój w produkcji.
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia w stabilnej firmie.