Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Lublin
    (20-001)

Praca na stanowisku Młodszy Doradca Klienta Banku

Lublin

, Financecare

Młodszy Doradca Klienta Banku
Lublin

Opis stanowiska

Mieszkasz w Lublinie bądź jego okolicach?
Nie boisz się wyzwań oraz pragniesz zdobywać nowe doświadczenia?
Szukamy właśnie Ciebie!

Do Twoich głównych obowiązków będzie należeć:
• Obsługa infolinii wychodzącej jednego z największych banków w Polsce,
• Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami banku,
• Sprzedaż produktów Bankowych.

Wymagania

Jeśli jesteś osobą, która ma:
• Wykształcenia minimum średnie (niekoniecznie ekonomiczne),
• Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
• Dobrą dykcję i wysoką kulturę osobistą.

Oferujemy

My w zamian oferujemy Tobie:
• Wolne weekendy,
• Umowę o pracę, w zgranym, stabilnym teamie,
• Wynagrodzenie stałe + premie za realizację wyznaczonych celów,
• Atrakcyjną ofertę benefitów(m.in. multisport, opieka medyczna, kursy językowe itp.),
• Możliwość dalszego rozwoju kariery zawodowej w strukturach Banku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez portal lub złożenie dokumentów aplikacyjnych osobiście: Finance Care Sp. Z o.o. . ul. Królewska 3/12, 20-109 Lublin

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)"