Strona internetowa korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w dalszej części naszej Polityki Prywatności.
Zamknij

Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Rzeszów
    (35-001)

Forma zatrudnienia

  • pełny etat

Pracodawca ma prawo do wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Praca na stanowisku Przedstawiciel handlowy

Rzeszów

, MaxKolor
zakończona
Opublikowane 2018-03-22 13:15:44

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Przedstawiciel handlowy
Rzeszów

Opis stanowiska

Przyjmę na staż i szkolenie osobę młodą w wieku do 29 roku życia.

Wymagania

-biegła obsługa komputera i pakietu office
-komunikatywność
-prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

Staż do 6 miesięcy płatny 1000 zł netto. Możliwe dodatkowe premie.Po stażu zatrudnienie na umowę o pracę zarobki od 2000 do 4000 zł.
Ogłoszenie jest już nieaktywne, nie można na nie aplikować.