Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Straszyn
    (83-010)

Praca na stanowisku KONSULTANT W CENTRUM KONTAKTU

Straszyn

, Toolip HR

KONSULTANT W CENTRUM KONTAKTU
Straszyn

Opis stanowiska

nr ref. STR/2015

BRANŻA WYDAWCZNICZA- EDUKACYJNA
m-ce pracy: Straszyn koło Pruszcza Gdańskiego

Obowiązki:

-udzielanie informacji klientom;
-prezentowanie oferty wydawniczej;
-przyjmowanie i pozyskiwanie zamówień (akcje sprzedażowe);
-prowadzenie badań ankietowych;
-zapraszanie na spotkania;
-pozyskiwanie oraz weryfikacja klientów.

Wymagania

-wykształcenie minimum średnie;
-wysoka kultura osobista;
-dobra dykcja;
-posługiwanie się poprawną polszczyzną w mowie i w piśmie;
-bardzo dobra obsługa komputera;
-komunikatywność, umiejętność nawiązywania i podtrzymywania dobrych -kontaktów z klientami;
-orientacja na jakość oraz rezultat;
-mile widziane doświadczenie w sprzedaży.

Oferujemy

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;
• pracę w systemie zmianowym (8:00-16:00 oraz 11:00-19:00);
• atrakcyjne wynagrodzenie
JEST MOŻLIWOŚĆ DOJAZDU DO PRACY DARMOWYM AUTOBUSEM FIRMOWYM! DOJEŻDŻAJĄCYM DO SAMEGO STRASZYNA!!!

TRASA: OLIWA- WRZESZCZ-GD. GŁÓWNY-CHEŁM-SZADÓŁKI-KOWALE-STRASZYN

Opis dodatkowy

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie aplikacji przez portal z dopiskiem nr ref. STR/2015
Prosimy o zamieszczanie w swoich dokumentach aplikacyjnych klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."