Branża

  • Inne

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Project Manager

Opis działalności firmy

Centrum Rozwoju Dziecka Sp. z o.o. to operator świadczący usługi w zakresie prowadzenia unikatowych dwujęzycznych placówek edukacyjnych. Nasze Placówki prowadzimy w Warszawie, Łodzi i Ostrowii Mazowieckiej.

Project Manager
Warszawa

Opis stanowiska

  • Prowadzenie, koordynacja i nadzorowanie procedur związanych z procesem przygotowania inwestycji
  • Budowanie harmonogramów projektów
  • Uczestnictwo w spotkaniach koordynacyjnych
  • Przygotowanie, weryfikacja i negocjacje wycen podwykonawców
  • Analiza projektów budowlanych
  • Analiza chłonności lokalu, analiza ryzyk związanych z inwestycją
  • Nadzorowanie terminowego i prawidłowego wykonania projektów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów w specjalności architektura
  • Doskonała znajomość MS Office  – warunek konieczny
  • Mile widziana znajomość AutoCad
  • Umiejętność czytania i analizy dokumentacji technicznych
  • Umiejętność równoczesnej pracy przy kilku różnych projektach
  • Wysokie kompetencje interpersonalne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane

Oferujemy

  • Pracę w nowoczesnej firmie o unikatowym profilu działalności
  • Udział w ciekawych projektach
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Współpracę z kreatywnym i zgranym zespołem
  • Stabilną formę zatrudnienia