Branża

  • Hotelarstwo / Turystyka

Lokalizacje

  • Szklarska Poręba
    (58-580)

Praca na stanowisku Kierownik pensjonatu / hotelu

Szklarska Poręba

, KLIMPAR Sp. J.

Kierownik pensjonatu / hotelu

Opis stanowiska

Zatrudnimy kierownika/osobę zarządzającą do niewielkiego obiektu hotelowego. Praca będzie polegała na zarządzaniu kilkuosobowym zespołem, organizowaniu pobytów grupowych i imprez, sporządzaniu ofert, raportów, prowadzeniem nadzoru nad bieżącym funkcjonowaniem obiektu.

Wymagania

- wysoka kultura osobista;
- komunikatywność;
- umiejętność pracy w zespole;
- mile widziana znajomość języków obcych;
- doświadczenie na podobnym stanowisku;
- prawo jazdy kat B.

Oferujemy

- pracę w niewielkim młodym zespole;
- stałą stabilną pracę;
- atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od
osiąganych wyników;
- dużą autonomię w wykonywaniu obowiązków i
podejmowaniu decyzji.