Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Legnica
    (59-200)

Praca na stanowisku Globalny Inżynier Procesu Planowania

Legnica

, EXPERUM Human Resources

Globalny Inżynier Procesu Planowania
Legnica

Opis stanowiska

• optymalizacja procesu lutowania we wszystkich oddziałach firmy na całym świecie,
• nastawy parametrów pieców lutowniczych we wszystkich oddziałach firmy,
• współpraca z działem Badawczo – Rozwojowym w celu osiągania jak najlepszej jakości produkcji pod względem lutowania,
• dbanie o zachowanie specyfikacji klienta dotyczących lutowania,
• szukanie usprawnień procesu i innowacji w zakresie pastowania, lutowania,
• ścisła współpraca z lokalnym działem firmy.

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne,
• co najmniej 10 – letnie doświadczenie w firmie z branży automotive,
• znajomość języka angielskiego na poziomie minimum C1,
• znajomość narzędzi Six Sigma i potwierdzona doświadczeniem umiejętność ich wykorzystywania,
• zaawansowana umiejętność organizacji pracy,
• doskonale rozwinięte umiejętności interpersonalne, współpracy i dzielenia się wiedzą,
• gotowość do częstych wyjazdów służbowych.

Oferujemy

• atrakcyjne wynagrodzenie dodatkowo premiowane,
• karta Multisport, ubezpieczenie grupowe oraz opieka medyczna dla pracowników i ich rodzin,
• bogaty pakiet świadczeń socjalnych,
• możliwości rozwoju poprzez realizację ambitnych zadań.