Branża

  • Hotelarstwo / Turystyka

Lokalizacje

  • Białystok
    (15-001)

Praca na stanowisku Doradca Wakacyjny

Białystok

, 24Holiday

Doradca Wakacyjny
Białystok

Opis stanowiska

Główne zadania na stanowisku to profesjonalna obsługa klientów indywidualnych (obsługa bezpośrednia, mailowa i telefoniczna) * rezerwacja i sprzedaż imprez turystycznych, ubezpieczeń turystycznych, biletów lotniczych * Czynny udział w akcjach promocyjnych.

Wymagania

Wymagania : Poszukujemy osoby uprzejmej, łatwo nawiązującą kontakt, z miłą aparycją, lubiącą rozmowę i bezpośredni kontakt z klientami. Osoba, dla której poznawanie świata, turystyka, historia jest pasją lub miłym i ciekawym doświadczeniem, a obsługa i opieka nad powierzonymi klientami kluczem do sukcesu. Wymagana biegła znajomość obsługi komputera. Dyspozycyjność i możliwość wzięcia udziału w szkoleniach również poza granicami kraju (study tour).
Mile widziane: doświadczenie w handlu. Atutem również będę odbyte podróże wakacyjne.

Oferujemy

Jeśli lubisz rozmowę z ludźmi, a obsługa sprawia Ci przyjemność. Jeśli stawiasz przed sobą ambitne zadania i chcesz pracować w gronie profesjonalnych, energicznych i odpowiedzialnych pracowników? Lubisz podróżować ? Zapraszamy Cię do naszego zespołu! Poszukujemy osób na stanowisku : doradca wakacyjny.