Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Poznań
    (61-772)

Praca na stanowisku Programista Delphi

Poznań

, Tigura Sp. z o.o.

Programista Delphi
Poznań

Opis stanowiska

• Praca z legacy code - aplikacja w technologii Windows/VCL/MSSQL;
• Projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności;
• Analiza zgodności funkcjonowania systemu ze specyfikacją techniczną;

Wymagania

• Umiejętność programowania w środowisku DELPHI;
• Minimum dobra znajomość MS-SQL;
• Mile widziana znajomość Developer Express i Fast Report.

Oferujemy

• Po trzymiesięcznym wdrożeniu możliwość pracy 100% zdalnej;
• Możliwość rozwoju w kierunku technologii internetowych;
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• Wynagrodzenie zasadnicze + prowizja po okresie próbnym.