Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Bielany Wrocławskie
    (55-040)

Praca na stanowisku PRACOWNIK PRODUKCJI

Bielany Wrocławskie

, Max Power Sp. z o.o.

PRACOWNIK PRODUKCJI

Opis stanowiska

• Nadzór nad pracą maszyn oraz ich obsługa
• Transport i załadunek materiałów produkcyjnych

Wymagania

• wykształcenie podstawowe, zawodowe lub średnie profilowe (elektryk/ mechanik/ mechatronik/ elektronik
• gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy

• zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy
• stabilne wykształcenie w oparciu o umowę o pracę
• transport pracowniczy
• atrakcyjne wynagrodzenie
• pakiet socjalny oraz medyczny
• szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe
•ciekawą pracę w międzynarodowym i dynamicznie rozwijającym się środowisku produkcyjnym