Branża

  • Nieruchomości

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Doradca ds. Najmu - praca w biurze nieruchomości

Warszawa

, Skylight Brokers

Doradca ds. Najmu - praca w biurze nieruchomości
Warszawa

Opis stanowiska

• kontakt telefoniczny zarówno z obecnymi klientami firmy, jak i z nowymi
• odbywanie spotkań w nieruchomościach na terenie Warszawy oraz w biurze firmy
• udział w negocjacjach
• przygotowywanie i prezentacja ofert nieruchomości
• przeprowadzanie klientów przez proces najmu nieruchomości
• kompletowanie dokumentów i finalizacja transakcji

Wymagania

• wysoka kultura osobista
• wykształcenie min. średnie
• znajomość co najmniej jednego języka obcego w stopniu podstawowym (do obsługi wybranej grupy klientów zagranicznych)
• dbałość o wygląd (w stopniu adekwatnym do wykonywania zawodu sprzedawcy)
• motywacja do pracy i rozwoju
• miła aparycja i pozytywne nastawienie do ludzi
• zainteresowanie rynkiem nieruchomości
• doświadczenie zawodowe nie jest wymagane, ale będzie dodatkowym atutem
• zaangażowanie i nastawienie na działanie długofalowe

Oferujemy

• współpraca w młodym i zgranym zespole
• udział w licznych szkoleniach prowadzonych przez specjalistów
• atrakcyjne zarobki w oparciu o konkurencyjny system prowizyjny
• przejrzysta ścieżka rozwoju w strukturze firmy, która pozwala osobom zaangażowanym na szybki awans
• elastyczny grafik
• opcja dla studentów: zaliczenie praktyk

Doradcy ds. Najmu, którzy osiągają satysfakcjonujące wyniki mają możliwość awansu na Doradców ds. Nieruchomości, którzy dostają także możliwość sprzedaży nieruchomości. Wszyscy kandydaci mogą liczyć na pomoc ze strony Supervisorów oraz Managerów we wdrożeniu do firmy i zapoznaniu z rynkiem.