Strona internetowa korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w dalszej części naszej Polityki Prywatności.
Zamknij

Branża

  • Transport / spedycja

Lokalizacje

  • Kielce
    (25-001)

Forma zatrudnienia

  • pełny etat

Pracodawca ma prawo do wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Praca na stanowisku Kierowca C+E

Kielce

, FUT,,Terech-Trans"
zakończona
Opublikowane 2015-05-26 16:37:45

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Kierowca C+E
Kielce

Opis stanowiska

Zatrudnię kierowcę z pr.jazdy C+E /praca na stałej trasie - kraj / codziennie w domu

Wymagania

Komplet wymaganych dokumentów,doświadczenie,kandydat najchętniej z Kielc lub najbliższej okolicy.

Oferujemy

Stałą pracę.

Kontakt przez portal.
Ogłoszenie jest już nieaktywne, nie można na nie aplikować.