Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku PHP Software Developer

Warszawa

, teamquest

PHP Software Developer
Warszawa

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, szybko i dynamicznie rozwijającej się warszawskiej spółki akcyjnej z branży FinTech wytwarzającej własne oprogramowanie, aktualnie poszukujemy osoby, która zasili zespół zajmujący się innowacyjnym produktem - pierwszym dostępnym zdalnie biurem rachunkowym dla MŚP z pełnym zakresem obsługi księgowej.

Wymagania

* minimum 2-3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
* wykształcenie informatyczne - preferowane wyższe
* dobra znajomość PHP obiektowego
* znajomość jednego z frameworków: Zend, Symphony
* dobra znajomość JavaScript z jQuery UI, HTML i CSS
* dobra znajomość MS-SQL Server
* znajomość ORM Doctrine 2 oraz narzędzi wersjonowania SVN/GIT
* znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej czytania dokumentacji technicznej

Mile widziane będzie:
* znajomość technologii:
* VUE (MVVM)
* Single Page Application
* ElasticSearch
* WebSockets
* Node.js

Oferujemy

* atrakcyjne wynagrodzenie
* możliwość wyboru formy współpracy: umowa o pracę lub kontrakt B2B
* stabilne zatrudnienie oraz pakiet świadczeń socjalnych
* możliwość rozwoju zawodowego
* realizacje projektów dla klientów zagranicznych
* miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole