Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Pracownik produkcji (branża metalowa)

Wrocław

, mondi-polska

Pracownik produkcji (branża metalowa)
Wrocław

Opis stanowiska

• Kontrola nad przebiegiem prac przy produkcji elementów metalowych,
• Prace pomocnicze przy przygotowaniu materiału do procesu produkcyjnego,
• Prace przy taśmie produkcyjnej,
• Przykręcanie elementów – obudowy metalowe (np. od szaf sterowniczych czy artykułów gospodarstwa domowego).

Wymagania

• Doświadczenie w pracach na podobnym stanowisku produkcyjnym (branża metalurgiczna/ produkcja / obróbka metalu),
• podstawowa znajomość języka niemieckiego(zrozumienie prostych poleceń przełożonego),
• Gotowość do podjęcia długofalowego zatrudnienia na terenie Niemiec,
• Gotowość do wyjazdu własnym autem będzie bardzo dużym atutem.

Oferujemy

• Oferujemy stawkę godzinową 9,49 €/h brutto i dietę dzienną 10 - 12 € netto. Wysokość diety zależy od doświadczenia oraz znajomości języka niemieckiego.
• Po 6 tygodniach pracy stawka godzinowa zwiększa się do 9,90 €/h brutto
• Zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracęna czas nieokreślony (z wszystkimi niemieckimi świadczeniami socjalnymi), gdyż stawiamy wraz z naszymi Klientami na długofalowość współpracy z naszymi pracownikami,
• Umowa podpisana jeszcze przed wyjazdem,
• Jasne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia, terminowe przelewy, możliwe zaliczki,
• Zakwaterowanie zarezerwowane przez Firmę,
• Opiekę Konsultanta firmy gotowego do pomocy w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami itp.)