Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Poznań
    (61-772)

Praca na stanowisku Administrator Nieruchomości

Poznań

, Biurowiec

Administrator Nieruchomości
Poznań

Opis stanowiska

 kompleksowe administrowanie / zarządzanie biurowcem
 pozyskiwanie nowych najemców
 usuwanie awarii, wykonywanie napraw, monitoring mediów
 rozwiązywanie problemów technicznych
 utrzymanie budynku w stanie pełnej sprawności technicznej oraz reagowanie na bieżące potrzeby najemców
 prowadzenie dokumentacji z przebiegu eksploatacji, bieżące protokołowanie prac
 zapewnienie kontroli technicznych, okresowych przeglądów nieruchomości i urządzeń stanowiących wyposażenie techniczne oraz instalacji budynkowych
 opiniowanie/wybór kontrahentów świadczących usługi zewnętrzne.
 nadzór nad jakością usług świadczonych przez firmy obsługujące nieruchomość (ochrona, usługi porządkowe, remonty, usługi serwisowo - techniczne itp.)
 dobra komunikacja z najemcami
 nadzór nad windykacją należności od najemców
 współpraca z działem księgowości w zakresie rozliczeń
 zarządzanie dokumentacją oraz nadzór nad budżetem
 monitorowanie i raportowanie stałych kosztów nieruchomości

Wymagania

 znajomość problematyki zarządzania nieruchomościami
 co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
 samodzielność i inicjatywa w rozwiązywaniu problemów
 umiejętność zarządzania czasem oraz dobra organizacja pracy
 wykształcenie kierunkowe techniczne/ umiejętności techniczne
 obsługa komputera (w zakresie podstawowym) - MS Office
 doświadczenie w utrzymaniu technicznym budynków
 dobre umiejętności komunikacyjne

Oferujemy

 Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub w ramach samozatrudnienia
 Pracę w dobrej i stabilnej firmie
 Miłą i przyjazną atmosferę
 Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
 Adekwatne wynagrodzenia