Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Poznań
    (61-772)

Praca na stanowisku Regular SQL Developer

Poznań

, teamquest

Regular SQL Developer
Poznań

Opis stanowiska

* praca w bazach danych SQL w 5-osobowym zespole SCRUM nad rozwojem projektów z branży logistycznej (50% rozwoju, 50% utrzymania)
* możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożenia

Wymagania

* minimum 1.5 roku doświadczenia na podobnym stanowisku
* umiejętność obsługi i projektowania relacyjnych baz danych
* znajomość przynajmniej jednej z tych technologii: MS SQL, T-SQL, Oracle, MySQL, PostgreSQL, PL/SQL
* umiejętność analitycznego myślenia
* otwartość na nowe technologie, umiejętności dobrej organizacji pracy własnej
* znajomość metodyki SCRUM
* znajomość SVN, GIT, TeamCity, JIRA
* znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej
* znajomość branży logistycznej

Mile widziane będzie:
* znajomość języka Delphi
* znajomość komponentów Developer Express, Fast Report

Oferujemy

* atrakcyjne wynagrodzenie
* system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
* praca z innowacyjnymi rozwiązaniami
* młody dynamiczny zespół
* nowoczesny sprzęt
* lekcje języka angielskiego
* parking