Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Białystok
    (15-001)

Praca na stanowisku Księgowa

Białystok

, Firma APS

Księgowa
Białystok

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna m.in za:
-rozliczanie podatku dochodowego od osób prawnych
-kontakt z bankiem oraz wystawianie wniosków i nadzór nad gwarancjami bankowymi
-wprowadzanie dokumentów księgowych
-sporządzanie zestawień na bieżące potrzeby
-sporządzanie dokumentacji między podmiotami powiązanymi

Wymagania

-wykształcenie średnie preferowane wyższe
-znajomość przepisów podatkowych i zasad rachunkowości
-min. 3 letnie doświadczenie na podobnych stanowisku

Oferujemy

-udział w szkoleniach
-prywatną opiekę medyczną