Branża

  • Hotelarstwo / Turystyka

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Sprzedaży Podróży

Kraków

, Planet Escape

Specjalista ds. Sprzedaży Podróży
Kraków

Opis stanowiska

- analiza potrzeb oraz przygotowanie oferty produktowej dla Klientów (zbadanie potrzeb, ułożenie planu wyprawy, sprzedaż egzotycznych wakacji)
- kontakt z kontrahentami z całego świata
- tworzenie egzotycznych wakacji szytych na miarę

Wymagania

- doświadczenia podróżniczego, bądź szerokiego zainteresowania w tej dziedzinie
dobrej znajomości angielskiego
- bardzo dobrej organizacji pracy, dokładności i skrupulatności
- dobrych umiejętności sprzedażowych - kontakt z Klientem na wysokim poziomie
- mile widziane doświadczenie w biurze podróży ( preferowane biuro trampingowe lub incentive)

Oferujemy

- atrakcyjne warunki finansowe oraz prowizje za sprzedaż
- indywidualny program wdrożenia do pracy
- udział w zagranicznych targach branżowych
- pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie w centrum Krakowa
- prywatną opiekę medyczną