Strona internetowa korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w dalszej części naszej Polityki Prywatności.
Zamknij

Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Forma zatrudnienia

  • pełny etat

Pracodawca ma prawo do wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Praca na stanowisku Lektor języka angielskiego

Kraków

, Biuro Karier
zakończona
Opublikowane 2018-04-11 09:26:39

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Lektor języka angielskiego
Kraków

Opis stanowiska

Poszukiwany Lektor Języka Niemieckiego

Wymagania

- płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
-mile widziane doświadczenie pracy z dziećmi
-otwartości i komunikatywności
-punktualności
-mile widziane wykształcenie wyższe

Oferujemy

- pracę w młodym zespole
- zdobycie cennego doświadczenia
-możliwość stałej współpracy
-umowę o pracę na pełny etat
-szkolenia wstępne
Ogłoszenie jest już nieaktywne, nie można na nie aplikować.