Branża

  • BHP / Ochrona Środowiska

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Praca na stanowisku STAZYSTA W DZIALE BHP

Łódź

, Agencja Pracy Select

STAZYSTA W DZIALE BHP
Łódź

Opis stanowiska

- Wspieranie kadry zarządzającej w celu zapewnienia skutecznego rozwoju i wdrożenia standardów, polityk i procedur w zakresie BHPiOŚ, a także systemów bezpieczeństwa w pracy.
- Monitorowanie wszystkich zgłoszonych wypadków, zapewnianie skuteczności systemu zgłoszeń i zbieranie statystycznych danych dotyczących wszystkich wypadków.
- Monitorowanie skuteczności działania poszczególnych działów w zakresie BHPiOŚ poprzez sprawdzanie proaktywnych i reaktywnych systemów pomiarowych, a także przygotowywanie sprawozdań dla Dyrektora Zarządzającego i Menedżera ds. BHPiOŚ.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe kierunkowe.
- Komunikatywność, operatywność.
- Bardzo dobra znajomość MS Excel.
- Podstawowa umiejętność komunikacji w języku angielskim.
- Dodatkowe kwalifikacje w zakresie systemów ISO będzie dodatkowym atutem.
- Orientacja na klienta wewnętrznego.

Oferujemy

- Dobrą atmosferę pracy.
- Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dużej stabilnej firmie.
- Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku.
- Szkolenia zawodowe.
- Pakiet socjalny.