Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Doradca Techniczny

Warszawa

, P.B.A. Doradztwo Personalne

Doradca Techniczny
Warszawa

Opis stanowiska

-Doradztwo techniczne – rozmowy z klientami firmy
-Dobór urządzeń, w tym kotłów kondensacyjnych, pomp ciepła i kolektorów słonecznych
-Wsparcie klienta końcowego w zakresie funkcjonowania i prawidłowych parametrów pracy urządzenia
-Wsparcie w zakresie doboru części zamiennych dla firm współpracujących

Wymagania

-Znajomości branży i zagadnień związanych z obsługą i eksploatacją urządzeń grzewczych, klimatyzacyjnych i OZE
-Komunikatywności
-Umiejętności podejmowania szybkich i trafnych decyzji
-Łatwości zapamiętywania nowych danych
-Samodzielności i dobrej organizacja pracy
-Obsługi środowiska Windows – pakiet Office
-Znajomości języka angielskiego
-Mile widziane umiejętność obsługi programu CAD, ---Audytor OZC lub pokrewnych,

Oferujemy

-Pracę w renomowanej, innowacyjnej i stabilnej firmie
-Jasno określone cele
-Ciekawą pracę w zgranym, dynamicznie rozwijającym się zespole
-Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w projektach międzynarodowych
-Prywatną opiekę medyczną oraz możliwość korzystania z Funduszu Świadczeń Socjalnych