Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Rzeszów
    (35-001)

Praca na stanowisku Pracownik Techniczny

Rzeszów

, SANPRO JOB SERVICE Sp. z o.o

Pracownik Techniczny
Rzeszów

Opis stanowiska

Agencja Pracy Tymczasowej SANPRO JOB SERVICE Sp. z o.o. (wpis do KRAZ 2360) poszukuje dla jednego z Klientów osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy:
Rzeszów

Zakres czynności:
- Pomoc przy przygotowaniu maszyn i urządzeń linii produkcyjnych oraz zapewnienie niezawodnej ich pracy.
- Przeprowadzanie właściwego smarowania maszyn i urządzeń
- Pomoc przy przezbrajaniu linii produkcyjnych
- Odpowiednie stosowanie sprzętu ochronnego i narzędzi
- Pomoc przy kontroli pracy armatury, instalacji wodnej, kanalizacji sanitarnej, deszczowej, - wentylacji mechanicznej.
- Pomoc przy wykonywaniu we właściwym czasie przeglądów konserwacji i remontów wszelkich instalacji, osprzętu, zaworów
- Pomoc przy przeglądach i czyszczenie wszelkiego rodzaju osadników

Wymagania

- wykształcenie mechaniczne,
- aktualna książeczka sanepidowska,
- dyspozycyjność,
- motywacja i chęć do pracy,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

- umowa o pracę tymczasową
- system pracy 3 zmianowy
- praca w pełnym wymiarze czasu pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez portal w tytule maila proszę wpisać „Rzeszów”

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U Nr 133 poz. 883)".