Branża

  • Doradztwo / Konsulting

Lokalizacje

  • Bełchatów
    (97-400)

Praca na stanowisku DORADCA KLIENTA

Bełchatów

, Agencja Pracy Select

DORADCA KLIENTA
Bełchatów

Opis stanowiska

Agencja Pracy Tymczasowej Select, firma działająca w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891), dla swojego Klienta firmy KNC Nieruchomości:

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Bełchatów
Rodzaj pracy: praca stała

Zadania na danym stanowisku:
- Aktywne pozyskiwanie oraz obsługę klientów indywidualnych.
- Prezentacje, oferowanie i sprzedaż nieruchomości.

Wymagania

Wymagania, jakie stawiamy kandydatom:
- Wykształcenie minimum średnie.
- Wysoki poziom kultury osobistej.
- Znajomość lokalnego rynku nieruchomości (w szczególności rynku wtórnego).
- Prawo jazdy kat.B oraz własny samochód.
- Zdolności sprzedażowe.
- Język angielski – stopień komunikatywny.
- Doświadczenie w branży nieruchomości - warunek konieczny.

Oferujemy

Osobie zatrudnionej oferujemy:
- Pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę.
- Wynagrodzenie + prowizja od sprzedaży.
- Narzędzia do pracy : laptop, telefon.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV tradycyjną pocztą lub osobiste zgłaszanie się pod adres:

KNC Nieruchomości Bełchatów
ul. Wojska Polskiego 27 B
97-400 Bełchatów
tel. 511 607 100

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. Poz. 922).