Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Specjalista IT

Wrocław

, Dirks Polska Sp. z o.o.

Specjalista IT
Wrocław

Opis stanowiska

Nowoczesne Centrum Dystrybucyjne k. Wrocławia, zajmujące się logistyką i dystrybucją towarów dla Klientów poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. IT w środowisku WMS*
*Warehouse Management System

Opis stanowiska:

- codzienna współpraca z użytkownikami systemu WMS
- wsparcie użytkowników systemu w pracy, rozwiązywanie problemów
- analiza i monitorowanie poprawności systemu oraz monitorowanie jego funkcjonowania w oparciu o założenia projektowe
- konfiguracja i naprawa usterek środowiska WMS
- nadzór techniczny i współpraca z innymi działami firmy w zakresie administracji systemów logistycznych
- utrzymanie i rozwój infrastruktury IT oddziału
- praca w systemie zmianowym

Wymagania

- wykształcenie wyższe informatyczne (lub/i elektroniczne - zarówno absolwenci, jak i osoby z doświadczeniem
- dobra znajomość zagadnień IT odnośnie funkcjonowania sieci
- umiejętność konstruowania zapytań SQL
- mile widziana umiejętność konstruowania makr w VBA oraz poprogramowanie w języku Java, HTML, JavaScript, CSS
- dobra znajomość j. niemieckiego lub/i angielskiego
- umiejętność rozwiązywania problemów
- umiejętność pracy w zespole
- samodzielność, rzetelność i dokładność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy

Umowę o pracę.
Możliwość rozwoju zawodowego.
Międzynarodowe środowisko pracy.
Atrakcyjny system wynagrodzenia.