Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku EDI/Integration Specialist

Warszawa

, teamquest

EDI/Integration Specialist
Warszawa

Opis stanowiska

* Udział w projektach integracji systemów informatycznych
* Projektowanie i budowa map translacyjnych dokumentów EDI
* Tworzenie dokumentacji technicznej oraz testowanie procesu wymiany danych
* Identyfikowanie obecnych i przyszłych potrzeb klienta
* Dokumentowanie swojej pracy

Wymagania

* Posiadanie praktycznej wiedzy z zakresu efektywnego wdrażania rozwiązań IT
* Prowadzenie analizy biznesowej i systemowej
* Znajomość technologii wymiany danych elektronicznych (EDI) oraz strukturę dokumentów np.: XML, EDIFACT, X12
* Posługiwanie się angielskim w stopniu dobrym (min. B2)
* Znajomość systemów LINUX/UNIX
* Umiejętność budowania relacji z klientami

Mile widziane:
* Znajomość protokołów komunikacyjnych m.in. FTP, SFTP, AS2, HTTP
* Znajomość języków skryptowych m.in. PERL

Oferujemy

* Atrakcyjne warunki wynagrodzenia (podstawa + premie)
* Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
* Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji globalnego lidera
* Wszelkie niezbędna narzędzia pracy (telefon, laptop)
* Pakiet prywatnej opieki medycznej
* Pakiet zajęć sportowo-rekreacyjnych (Multisport)
* Realne możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
* Samodzielność w wykonywanych obowiązkach