Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Rogowiec
    (97-410)

Praca na stanowisku STAŻYSTA W DZIALE HR

STAŻYSTA W DZIALE HR
Rogowiec

Opis stanowiska

Zadaniem stażysty będzie wspieranie działu planowania produkcji w następujących zadaniach:
- Realizacja procesów rekrutacji i wdrożenia nowych pracowników.
- Przygotowanie i publikacja ogłoszeń.
- Zarządzanie bazą kandydatów, komunikacja z kandydatami.
- Prowadzenie rekrutacji.
- Realizacja on-boardingu nowych pracowników.
- Organizacja szkoleń i innych działań związanych z rozwojem pracowników.
- Udział w projektach zw. z optymalizacją procesów w ramach programu World Class Manufacturing.

Wymagania

Poszukujemy osoby operatywnej i komunikatywnej, potrafiącej pracować w zespole, wykazującej się własną inicjatywą.

Oferujemy

Osobie zatrudnionej oferujemy:
- Dobrą atmosferę pracy.
- Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dużej stabilnej firmie.
- Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku.
- Szkolenia zawodowe.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. Poz. 922).