Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Praca na stanowisku OPERATOR DZIAŁU MIESZANIA

Łódź

, Agencja Pracy Select

OPERATOR DZIAŁU MIESZANIA
Łódź

Opis stanowiska

- Obsługa maszyn do prowadzenia procesu wytwarzania oraz realizacja planu produkcyjnego zgodnie z wytycznymi.
- Prowadzenie dokumentacji z przebiegu procesu wytwarzania.
- Transport surowców z magazynu.

Wymagania

- Umiejętność dokonywania pomiarów oraz obliczeń w celu przygotowania właściwych ilości komponentów do produkcji oraz sprawdzenia jakości produkowanego wyrobu.
- Umiejętność rozwiązywania drobnych problemów technicznych i technologicznych.
- Duża odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków.
- Umiejętność szybkiego uczenia się.
- Dyspozycyjność do pracy zmianowej.
- Samodzielność w działaniu.
- Dokładność i rzetelność.
- Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.

Oferujemy

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy!
- Możliwość rozwoju zawodowego.
- Zagwarantowany bezpłatny transport do pracy.