Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Strzelce Opolskie
    (47-100)

Praca na stanowisku Kierownik Produkcji

Strzelce Opolskie

, Talent Partners

Kierownik Produkcji

Opis stanowiska

• zarządzanie nowym wydziałem produkcyjnym,
• dbanie o realizację planu produkcyjnego,
• współpraca z pozostałymi działami w celu optymalizacji produkcji,
• dbanie o szkolenia i rozwój pracowników produkcji,
• prowadzenie dokumentacji produkcyjnej i przygotowywanie raportów,
• rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych.

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne,
• min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
• znajomość zasad organizacji produkcji,
• znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
• umiejętność zarządzania pracownikami,
• umiejętność wdrażania udoskonaleń na produkcji,
• komunikatywność i umiejętność budowania relacji z pracownikami,
• otwartość i gotowość do odbycia szkoleń (również zagranicznych).

Oferujemy

• możliwość realnego wpływu i uczestnictwa w rozwoju firmy,
• interesującą pracę w intensywnie rozwijającej się firmie międzynarodowej z branży automotive,
• stabilne zatrudnienie,
• bardzo duże możliwości rozwoju i zbudowania swojej kariery zawodowej,
• atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy,
• kontakt z zakładami i nowoczesnymi technologiami.