Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Kąty Wrocławskie
    (55-080)

Praca na stanowisku Pracownik produkcji

Kąty Wrocławskie

, CeDo sp. z o.o.

Pracownik produkcji

Opis stanowiska

• Pakowanie gotowego produktu,
• wspomaganie operatora w prawidłowym funkcjonowaniu linii produkcyjnej;
• bieżąca kontrola jakości wykonywanej produkcji, zgłaszanie nieprawidłowości;
• ścisła współpraca z zespołem produkcyjnym;
• aktywny udział w osiąganiu celów produkcyjnych;
• przestrzeganie procedur stanowiskowych i zasad BHP.

Wymagania

• Mile widziane doświadczenie w pracy w obszarze produkcyjnym;
• wykształcenie podstawowe, mile widziane zawodowe;
• zdolności manualne;
• gotowość do pracy w systemie zmianowym – czterobrygadowym.

Oferujemy

• Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu;
• wynagrodzenie zasadnicze + dodatek za pracę w systemie zmianowym;
• miesięczną premię za wyniki (premia absencyjna, plus premie za efektywność);
• wdrożenie na stanowisko - pakiet szkoleń wewnętrznych
• pracę w przyjaźnie nastawionym zespole specjalistów i możliwość rozwoju zawodowego (stanowiska eksperckie, liderskie, trenerskie)
• pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, bezpłatne napoje, dofinansowanie wakacji, dodatki świąteczne, bezpłatny transport na trasie: z Żarowa, Środy Śl., ze Strzegomia.
• wspieramy integrację zespołową poprzez organizację imprez działowych.