Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Kąty Wrocławskie
    (55-080)

Praca na stanowisku Magazynier

Kąty Wrocławskie

, CeDo sp. z o.o.

Magazynier

Opis stanowiska

• Kompleksowa obsługa magazynu surowców i wyrobów gotowych (terminowy
i prawidłowy rozładunek – załadunek towarów, prowadzenie dokumentacji magazynowej, wypełnianie raportów);
• kontrola ilościowa i jakościowa dotycząca przyjmowanych i wysyłanych towarów (praca ze skanerem), raportowanie nieprawidłowości. ścisła współpraca z działem jakości;
• obsługa wózków widłowych poprzez zapewnienie właściwego stanu technicznego (wypełnianie dokumentacji technicznej związanej z używaniem wózka);
• przestrzeganie przepisów, regulaminów wewnętrznych obowiązujących w CeDo,
w szczególności przepisów BHP i p.poż.

Wymagania

• Wykształcenie zawodowe;
• doświadczenie praktyczne w obsłudze wózków widłowych;
• znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office (praca z raportami);
• rzetelność, skupienie, dokładność, chęć uczenia się i nastawienie na pracę zespołową (pomoc kolegom z zespołu);
• gotowość do pracy w systemie zmianowym – 3 zmiany (również praca
w weekendy).

Oferujemy

• Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu;
• wynagrodzenie zasadnicze + dodatek za pracę w systemie zmianowym;
• miesięczną premię za wyniki (premia absencyjna, plus premie za efektywność);
• pracę w przyjaźnie nastawionym zespole;
• pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, bezpłatne napoje, dofinansowanie wakacji, dodatki świąteczne, bezpłatny transport na trasie: z Żarowa, Środy Śl., ze Strzegomia.
• wspieramy integrację zespołową poprzez organizację imprez działowych.