Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku QA Engineer

Szczecin

, Tigura Sp. z o.o.

QA Engineer
Szczecin

Opis stanowiska

• Testowanie aplikacji;
• Projektowanie i uruchamianie testów automatycznych;
• Identyfikowanie, analizowanie i dokumentowanie błędów;
• Współpraca z zespołem.

Wymagania

• Doświadczenie w pracy na stanowisku Testera Automatyzującego;
• Wiedza z zakresu automatyzacji testów;
• Znajomość frameworków testów automatycznych (mile widziane);
• Dbałość o szczegóły;
• Kreatywne podejście do rozwiązywania problemów.

Oferujemy

• Atrakcyjne wynagrodzenie 7.000 – 9.000 PLN netto;
• Stabilne zatrudnienie i długofalowa współpraca;
• Możliwość udziału w budowie nowoczesnego start’upu z branży gamblingowej;
• Przyjazną atmosferę i pracę w zgranym zespole;
• Nieformalną i luźną atmosferę;
• Możliwość rozwoju zawodowego i awansu;
• Nowoczesne biuro w centrum Szczecina.