Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Inżynier Oprogramowania Java

Wrocław

, Tap.Talent

Inżynier Oprogramowania Java
Wrocław

Opis stanowiska

Jako Inżynier Oprogramowania Java będziesz uczestniczyć w projektach tworzenia i dalszego rozwijania aplikacji oraz systemów informatycznych zaprojektowanych na indywidualne potrzeby naszych klientów. Praca nad oprogramowaniem odbywa się w głównie w oparciu o języki programowania Java, nowoczesne technologie i narzędzia oraz metodyki i dobre praktyki inżynierii oprogramowania.

Jako Inżynier Oprogramowania Java możesz przejmować odpowiedzialność za rozwój konkretnych modułów lub komponentów tworzonych i utrzymywanych systemów w różnych fazach rozwoju, od analizy po testowanie. W zależności od projektu, w zakres Twoich obowiązków może wchodzić również współpraca z klientami w zakresie analizy wymagań oraz samodzielne projektowanie rozwiązań.

Wymagania

- Umiejętność programowania w technologiach Java
- Znajomość technologii webowych (np. JSP, JSF, Spring)
- Znajomość produktów bazodanowych oraz metodologii tworzenia systemów informatycznych i inżynierii oprogramowania
- Wykształcenie wyższe
- Znajomość angielskiego na poziomie minimum B2 w mowie i piśmie
- Analityczne myślenie oraz umiejętność rozwiązywania problemów

Oferujemy

- Umowę o pracę
- Możliwość zmiany projektu co 1.5 roku
- Wynagrodzenie w wysokości 10 200 - 17 000 pln brutto w zależności od doświadczenia
- Możliwość kursów językowych finansowanych w połowie przez naszego klienta w trakcie pracy (angielski i niemiecki).
- Dowolne szkolenia wybierane raz w roku w uzgodnieniu ze swoim przełożonym, które wpisują się w ścieżkę rozwoju: studia podyplomowe, kursy techniczne, certyfikaty etc.
- Karta multisportu, sekcje sportowe (siatkówka, piłka nożna, laser tag).
- Akcje CSR (szpitale, przedszkola, schroniska).
- Atmosfera w pracy, duża integracja, dużo inicjatyw wewnętrznych (communities), raz w roku wspólny około weekendowy wyjazd integracyjny oraz wspólna Wigilia.
- Pakiet relokacyjny dla osób spoza Wrocławia