Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Prace terenowe

Kraków

, Geopartner

Prace terenowe
Kraków

Opis stanowiska

Firma Geopartner Sp. z o.o. poszukuje kandydata do prac w terenie przy pracach pomocniczych w geologii.
Obowiązki:
- praca w terenie,
- pomoc geologowi w wykonywaniu wierceń, sondowań, poboru prób gruntu.

Wymagania

- prawo jazdy kat. B mile widziane
- gotowość do pracy w terenie na obszarze całego kraju,
- odpowiedzialność, komunikatywność, zaangażowanie

Oferujemy

- możliwość rozwoju i współpracy z doświadczonym zespołem,
- realizowanie różnych projektów, aby praca była zawsze ciekawa,
- pracę w przyjaznej atmosferze, bo cenimy sobie miły, pogodny nastrój,
- zatrudnienie na podstawie umowy cywilno – prawnej,
- bezpłatny dojazd do miejsca prac i powrót,
- wynagrodzenie w rozliczeniu godzinowym,
- ryczałt na noclegi i diety,
- możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy, jeżeli masz taką potrzebę,
- możliwość zdobycia uprawnień geologicznych.