Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Senior Front-end Deveoper (Angular framework)

Warszawa

, teamquest

Senior Front-end Deveoper (Angular framework)
Warszawa

Opis stanowiska

* Praca w zespole Agile/Scrum
* Projektowanie i implementacja oprogramowania w oparciu o najnowsze wersje Angular Framework, TypeScript, JavaScript, Redux, Karma
* Testowanie i udział w tworzeniu dokumentacji technicznej
* Rozbudowa i opieka nad istniejącymi aplikacjami
* Dbanie o wysoką jakość tworzonych rozwiązań

Wymagania

* Minimum 3 lata doświadczenia w programowaniu
* Bardzo dobra znajomość Angular 4 / 5
* Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
* Praktyczna znajomość technologii internetowych
* Umiejętność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów
* Znajomość metodologii Agile/Scrum

Mile widziane będzie:
* znajomość ReactJS
* Znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

* Kartę Multisport
* Prywatną opiekę medyczną
* Bezpłatne kursy językowe
* Możliwość częściowej pracy zdalnej
* Elastyczne godziny pracy
* Indywidualnie dopasowane szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
* Wyjazdy integracyjne
* Codzienne dofinansowanie do posiłków
* Dofinansowanie do wakacji
* System kafeteryjny "My Benefit"
* Nowoczesne narzędzia pracy
* Nielimitowany dostęp do audioteki
* Szeroki wybór herbat i świeżo mieloną kawę
* Dofinansowanie do nauki