Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Konsultant Rekrutacyjny IT

Warszawa

, teamquest

Konsultant Rekrutacyjny IT
Warszawa

Opis stanowiska

* Samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych po okresie wdrożenia,
* Budowanie relacji z pozyskanymi Klientami (w początkowym etapie za tę kwestię odpowiada Twój Team Leader),
* Analiza i weryfikacja profili kandydatów pod kątem wymagań Klienta zebranych przez Team Leader'a (jako Senior Konsultant sam będziesz już wiedział jak to zrobić:) ),
* Prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych z wybranymi Kandydatami (głównie telefonicznie i mailowo choć spotkania też są w standardzie),
* Dbanie o prawidłowy przebieg informacji na każdym etapie procesu rekrutacyjnego (od zainteresowania kandydata ofertą do początku jego pracy w firmie Klienta),
* Aktywne poszukiwanie i analizowanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów (stawiamy na ludzi kreatywnych, którzy są gotowi znajdować nowe sposoby).

Wymagania

* Minimum 6 miesięcy doświadczenia w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych w branżach technicznych (preferowana branża IT),
* Umiejętność przeprowadzania efektywnych rozmów z kandydatami (najczęściej jest to rozmowa telefoniczna także mamy mało czasu by przekonać kandydata, że dzwonimy z ciekawą propozycją),
* Umiejętność wyznaczania celów - tych mniejszych (np. dziennych / tygodniowych) i większych (miesięcznych / kwartalnych),
* Umiejętności negocjacyjne będą nie do przecenienia (nie wszyscy kandydaci od razu chcą rozmawiać :) ),
* Umiejętność radzenia sobie z trudnymi sytuacjami (nie ma co ukrywać, to ciężka branża ponieważ często słyszymy "nie" - musimy być na to gotowi),
* Swobodne posługiwanie się popularnym oprogramowaniem (Word, Excel, etc.),
* Umiejętność posługiwania się narzędziami social media (linkedin, facebook, etc.),

Mile widziane:
* Samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych,
* Doświadczenie w rekrutacji w branży IT,
* Doświadczenie we współpracy z Klientem biznesowym,
* Znajomość technologii IT

Oferujemy

* Pracę z bardzo doświadczonymi Konsultantami IT
* Wiedzę, którą chętnie przekażemy,
* Solidną podstawę + atrakcyjne prowizje,
* Autorski system do zarządzania rekrutacją pozwalający na szybkie wyszukanie pasujących kandydatów z bazy ponad 52 000 CV - dzięki temu szybko realizujemy projekty dla Klientów i zarabiamy prowizję :),
* Wsparcie Team Leader'a przez cały okres zatrudnienia,
* Okres wdrożenia byś miał czas na naukę zagadnień związanych z naszą branżą,
* Jasno sprecyzowaną ścieżkę rozwoju i kilka opcji wyboru (np. Konsultant 360, Team Leader, Senior Konsultant, Pre-sales Konsultant, etc.),
* Biuro zlokalizowane w centrum Warszawy blisko stacji metra "Rondo Daszyńskiego',
* Duże biurko i wygodny fotel,
* Szybki laptop + dodatkowy monitor 22'-24",
* Okazjonalną pracę zdalną,
* Elastyczne godziny pracy (8:00-18:00),
* 2 wewnętrzne szkolenia tygodniowo,
* Co miesięczne wyjścia służbowe (Prezes płaci :) ), ostatnio byliśmy na strzelnicy i strzelaliśmy z 3 rodzajów pistoletów, Glaubert'a, AK-47 i Shotgun"a (zdjęcia możesz zobaczyć na FB),
* Świetną atmosferę - jesteśmy na prawdę zgranym zespołem i wzajemnie sobie pomagamy - wszyscy jesteśmy też "na ty',
* Podwyżki :)

Inne:
* Mamy własny system do zarządzania rekrutacją zawierający w sobie bazę 52 000 CV kandydatów z branży IT połączony z wyszukiwarką kandydatów np. przez technologię czy konkretne narzędzia IT - bardzo nam to przyspiesza pracę :)