Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Jawor
    (26-341)

Praca na stanowisku Magazynier

Jawor

, ATS Balicki Florek sp.j.

Magazynier
Jawor

Opis stanowiska

obsługa programu magazynowego, wydawanie towaru z magazynu, układanie towaru na półkach, pakowanie i wysyłanie towaru, przyjmowanie dostaw towaru, przygotowanie opakowań, utrzymanie porządku w pomieszczeniach.

Wymagania

wykształcenie średnie, szybkość uczenia się, uczciwość, energiczność, solidność, aptekarska dokładność, bardzo dobra obsługa komputera, prawo jazdy kat. B, mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych.

Oferujemy

CV i list motywacyjny prosimy przesyłać za pośrednictwem portalu