Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Technolog produkcji

Kraków

, Serwis odzieży

Technolog produkcji
Kraków

Opis stanowiska

· konstrukcja odzieży
· stopniowanie szablonów krawieckich
· tworzenie układów kroju z wykorzystaniem komputerowego systemu przygotowania produkcji
· wsparcie procesu projektowania odzieży
· wsparcie procesu produkcji odzieży
· umiejętność praktycznego korzystania z systemów konstrukcji odzieży typu GEMINI CAD, GRAFIS CAD, AUDACES CAD, RICHPEACE, LECTRA PGS będzie ogromnym atutem

Wymagania

· zaangażowania
· chęci ustawicznego rozwoju
· otwartej i empatycznej postawy
· dużej kreatywności i samodzielności
· nienagannej komunikacji z zespołem
· szacunku dla wartości

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie,
• ciekawą pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• pracę do poniedziałku do piątku,
• możliwości rozwoju zawodowego.