Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Kielce
    (25-001)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Praca na produkcji

Kielce

, GRUPACON

Praca na produkcji
Kielce

Opis stanowiska

GRUPACON Sp. z o.o. wpisana przez Marszałka Województwa Mazowieckiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 11.246 Dla naszego Klienta z branży spożywczej poszukuje osób na stanowisko: Pomocnik w piekarni.
Obowiązki:
- prace przy taśmie produkcyjnej
- składanie kartonów,
- pakowanie wyrobów
- inne czynności pomocnicze

Wymagania

- książeczka sanepidu i orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy

- umowę zlecenie
- pracę w systemie 3-zmianowym
- stawkę 11zł brutto/h

Prosimy o kontakt przez portal.