Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Bełchatów
    (97-400)

Praca na stanowisku Mechanik utrzymania ruchu

Bełchatów

, Select-hr

Mechanik utrzymania ruchu
Bełchatów

Opis stanowiska

- Czuwanie nad prawidłowym funkcjonowaniem maszyn i urządzeń.
- Dokonywanie przeglądów prewencyjnych i konserwacyjnych zgodnie z planami konserwacji.
- Raportowanie zużycia części zamiennych w systemie Orma oraz dbanie o porządek w magazynie części zamiennych.
- Przeprowadzanie bieżących remontów maszyn i urządzeń.
- Czynny udział w przypadku uruchamiania produkcji i problemów związanych z tłocznikiem.
- Współpraca z innymi działami w firmie.
- Wsparcie dla konstruktora/głównego mechanika w przypadku dokonywania zmian.

Wymagania

- Wykształcenie techniczne (preferowany profil mechaniczny).
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
- Milen widziane uprawnienia na wózki widłowe, suwnice.
- Doświadczenie i wiedza z zakresu budowy maszyn, mechaniki.
- Umiejętność posługiwania się dokumentacja techniczną.
- Umiejętność logicznego myślenia i rozwiązywania problemów.
- Umiejętność pracy w zespole oraz łatwego komunikowania się.
- Dokładność i precyzja.
- Mile widziane doświadczenie przy tłocznikach, jak ślusarz narzędziowy, przy obsłudze maszyn CNC.
- Gotowość do pracy w systemie III zmianowym.

Oferujemy

- Zatrudnienie bezpośrednie na podstawie umowę o pracę na pełny etat.
- Atrakcyjne wynagrodzenie 3727 zł brutto + 15 % stałej premii po 3 miesiącach.
- Gwarantowana podwyżka po okresie próbnym.
- Pracę w systemie zmianowym.
- Dofinansowanie do wczasów, prezenty na święta.
- Długofalową współpracę opartą na wzajemnym szacunku.