Branża

  • Marketing / Public Relations

Lokalizacje

  • Poznań
    (61-772)

Praca na stanowisku Praktykant w agencji content marketingowej

Poznań

, Smart MBC

Praktykant w agencji content marketingowej
Poznań

Opis stanowiska

APLIKUJ, JEŚLI:

szukasz dobrego startu swojej kariery zawodowej,
chcesz w praktyce poznać tajniki copywritingu,
masz lekkie pióro, lubisz weryfikować, redagować i przywiązujesz uwagę do detali,
znasz zasady polskiej ortografii,
nie boisz się dedlajnów i pracujesz efektywnie, nawet gdy te wywierają na Tobie presję,
jesteś kreatywny, spostrzegawczy i skrupulatny!

Wymagania

Wystarczy, że:

jesteś dyspozycyjny min. 12 godzin w tygodniu,
masz głowę pełną pomysłów,
lubisz przelewać swoje myśli na papier,
szybko się uczysz i wyciągasz wnioski!

Oferujemy

Mamy dla Ciebie:

grafik dostosowany do Twoich zajęć,
oferujemy rozwój własnego warsztatu copywriterskiego,
pracę wśród fajnych ludzi, którzy lubią to, co robią :)
niezwykle przyjazną i otwartą atmosferę,
dajemy Ci możliwość pracy zdalnej, jak już poznasz nasz charakter pracy,
dla najlepszych praktykantów możliwość kontynuowania współpracy na stażu.