Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Kędzierzyn-Koźle
    (47-200)

Praca na stanowisku Pracownik Kontroli Jakości (z jęz. niemieckim lub angielskim)

Kędzierzyn-Koźle

, Talent Partners

Pracownik Kontroli Jakości (z jęz. niemieckim lub angielskim)

Opis stanowiska

• przeprowadzanie kontroli w ramach obowiązujących Planów Kontroli,
• prowadzenie dokumentacji kontroli w systemie CAQ,
• wystawianie wewnętrznych oraz zewnętrznych reklamacji,
• przygotowywanie dokumentacji dla klienta,
• współpraca w zakresie realizowanych projektów,
• prowadzenie szkoleń dla pracowników produkcji (m.in. z zakresu jakości produktu).

Wymagania

• wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe techniczne,
• dobra znajomość pakietu MS Office,
• dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
• gotowość do odbycia szkolenia na terenie Niemiec (około 2/3 miesiące),
• samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole,
• odpowiedzialność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Mile widziane:
• doświadczenie w pracy w Dziale Kontroli Jakości,
• znajomość systemu CAQ.

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• pracę w nowoczesnym, międzynarodowym przedsiębiorstwie produkcyjnym z branży automotive,
• możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia oraz inne formy doskonalenia zawodowego),
• możliwość wyjazdów zagranicznych w ramach pełnionych obowiązków.