Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Frontend Web Developer

Katowice

, Talent Partners

Frontend Web Developer
Katowice

Opis stanowiska

• utrzymanie i korygowanie istniejących projektów webowych,
• tworzenie niezbędnego oprogramowania z wykorzystaniem HTML i CSS,
• rozwój aplikacji z wykorzystaniem jQuery lub frameworków (np. Angular, React).

Wymagania

• wykształcenie min. techniczne, preferowane informatyczne,
• doświadczenie na podobnym stanowisku,
• praktyczna wiedza i doświadczenie z zakresu HTML5 oraz CSS3,
• doświadczenie w pracy z: LESS / SASS, Jira, Scrum, Git,
• bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego,
• gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Europy,
• umiejętność pracy w zespole,
• umiejętność analitycznego myślenia,
• samodzielność.

Mile widziane:
• znajomość AngularJS,
• znajomość PHP/ MySQL (Zend Framework, TYPO 3, Wordpress).

Oferujemy

• zdobycie doświadczenia we współpracy z międzynarodowym zespołem programistów,
• udział w realizacji projektów o zasięgu międzynarodowym, wyjazdy służbowe,
• realna ścieżka kariery – udział w szkoleniach zakończonych certyfikatem,
• zatrudnienie w ramach współpracy B2B,
• elastyczne godziny pracy,
• atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów.