Branża

  • Administracja / Biuro

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Oświęcim
    (32-600)

Praca na stanowisku Asystentka, specjalista ds. turystyki i szkoleń

Oświęcim

, CSA

Asystentka, specjalista ds. turystyki i szkoleń
Oświęcim

Opis stanowiska

Ciekawa i stała praca etatowa od zaraz w centrum Oświęcimia (Rynek Główny) - tylko dla osoby do 30 lat zarejestrowanej w PUP Oświęcim (II profil).

Zakres obowiązków:
• głównie praca biurowa,
• całościowa obsługa klientów oraz pracy dyrektora w sekretariacie;
• wspieranie klientów oraz rozwiązywanie bieżących problemów; organizacja i nadzór nad szkoleniami i wycieczkami;
• opieka nad biurem i salami szkoleniowymi.

Wymagania

! Wiek do 30 lat i II profil bezrobotnego w PUP Oświęcim.
• mile widziane doświadczenie w pracy lub wykształcenie w obsłudze klienta, turystyce, szkoleniach...
• wysokie zdolności komunikacyjne, otwartość, kultura osobista, samodzielność!,
• bardzo dobra organizacja czasu pracy, uczciwość i zaangażowanie,
• dyspozycyjność,
• mile widziane prawo jazdy kat. B i komunikatywna znajomość języka angielskiego.

UWAGA!! Prosimy o obowiązkowe dopisanie oświadczenia o spełnieniu warunku rejestracji w PUP w Oświęcimiu
oraz do CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Oferujemy

• zatrudnienie na minimum rok,
• interesującą i stabilną pracę w firmie z tradycjami,
• możliwość rozwoju zawodowego, szkoleń i dodatkowych premii,
• samodzielność i możliwość wdrażania własnych pomysłów.

CV ze zdjęciem prosimy przesłać max. do 15. maja 2018 r. wyłącznie na adres: rekrutacja30@op.pl