Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Konsultant Wdrożeniowy (moduły logistyczne)

Warszawa

, teamquest

Konsultant Wdrożeniowy (moduły logistyczne)
Warszawa

Opis stanowiska

* Przeprowadzanie analiz wymagań, odnośnie systemów magazynowych u potencjalnych klientów.
* Tworzenie projektów i analiz funkcjonalnych (opracowania na potrzeby programistów i klientów).
* Badanie konkurencji i ogólnych tendencji rynkowych w zakresie łańcucha logistycznego, zarządzania magazynami oraz rozwiązań typu WMS (wnioski i sprawozdawczość z tym związana).
* Uczestnictwo w określaniu cen produktów i polityki cenowej w odniesieniu do konkurencji (ze szczególnym naciskiem na świadczenie usług oraz rozwiązania software'owe).
* Stałe doskonalenie umiejętności w zakresie rozwiązania ASTRO WMS.
* Konfiguracja systemu ASTRO WMS i wsparcie przy wdrożeniu.
* Utrzymywanie właściwych relacji z klientem.
* Znajomość produktów i rozwiązań firmy.
* Szacowanie czasochłonności zadań w projekcie.
* Udział w międzynarodowych projektach wdrożeniowych.
* Pomoc przy przygotowywaniu i organizowaniu prezentacji produktowych dla klientów.
* Ścisła współpraca z Software Developer'em;
* Miesięczne raportowanie czasu pracy.
* Wsparcie merytoryczne działu sprzedaży i marketingu
* Wsparcie kierownika projektu podczas realizacji projektów wdrożeniowych

Wymagania

* Wykształcenie wyższe;
* Znajomość procesów magazynowych i realiów pracy magazynów;
* Umiejętność i chęć tworzenia dokumentacji procesów magazynowych (ustanawianie nowych standardów w dokumentacji) - projektów funkcjonalnych i analiz funkcjonalnych;
* Zdolność precyzyjnego i zwięzłego wyrażania się;
* Umiejętność prowadzenia prezentacji oraz współpracy z Klientem;
* Umiejętność pracy z klientem;
* Prawo jazdy kat. B
* Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
* Gotowość do częstych podróży krajowych i zagranicznych;

Oferujemy

* Pracę w stabilnej firmie międzynarodowej
* Umowa o pracę na atrakcyjnych warunkach finansowych
* Pakiet Multisport
* Pakiet Medyczny